Türkiye’nin doğa sporları dergisi Outdoor Fitness bayilerde!

 

 

İngiltere’nin en çok satan doğa sporları dergisi Outdoor Fitness şimdi Türkiye’de … Dergi 8 Şubat Pazartesi gününden itibaren tüm Türkiye’deki kitapevlerinde, bayilerde ve Carrefourlar’da satışa çıkacak

Outdoor Fitness halen Türkiye’nin tek doğa sporları dergisi olma özelliğini taşıyor. Doğada yapılan tüm spor aktivitelerini konu alan dergide özellikle; bisiklet, yürüyüş, koşu, tırmanma, dağcılık, maraton, kış sporları konu alınıyor. Konusunda uzman, geniş bir yazar ve danışman kadrosuna sahip dergide Türkiye’de ve dünyada yapılan tüm doğa aktiviteleri işleniyor.

Outdoor Fitness Türkiye Dergisi ilk sayısında önemli bir haber başarısına da imza attı. Grönland’da buz dağına tırmanan ilk Türk ekibinin tüm tırmanış öyküsünü kapağına taşıyan Outdoor Fitness Türkiye birbirinden özel fotoğraflara da yer verdi.

Ayrıca; Erzurum, Sarıkamış ve Kaçkarlar’da yapılan tüm ekstrem doğa sporları ayrıntıların yeraldığı dergide, 16 sayfalık Rota ekinde Türkiye’de yapılan “en iyi doğa sporları rotaları” da anlatılıyor. Dergide; doğada ve salonda yapılacak olan pratik antrenman bilgileriyle, doğru beslenme konularında önemli yazılar bulunuyor.

of-kapak-yatayOutdoor Fitness Türkiye dergisinin Yayın Yönetmenliğini Ahmet Çelik, Yazıişleri Müdürlüğü de Gizem Dalgıç yapıyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*