Dünyanın en iyi 120 Snowboard sporcusu Erciyes’te

Düny1456316379_1452766786_titaniumanın en iyi 120 Snowboard sporcusunun Türkiye’de ilk kez bir kış sporları merkezinde; Erciyes Dağı’nda yarışacağı “FIS Snowboard World Cup’a Columbia da destek oldu. Columbia’nın co-sponsorluğunda Erciyes’te gerçekleşecek yarışlarda Columbia’nın düzenleyeceği aktivitelerle katılımcılar unutulmaz bir şölen yaşayacak.

Teknoloji ve tasarımları ile outdoor tutkunlarını vazgeçilmez markası Columbia, 27 Şubat Cumartesi günü tüm gün boyunca Erciyes/Kayseri’de gerçekleşecek FIS Snowboard World Cup organizasyonunun işbirlikçileri arasında yer alıyor. Dünyanın en iyi 120 snowboard sporcusunun ülkemizin dünya standartlarındaki tek dağı Erciyes’te büyük final için yarışacağı ‘FIS Snowboard PGS Dünya Kupası’ Türkiye’de ilk kez bir kış sporları merkezinde gerçekleşiyor.

Kış sporlarının en heyecanlı ve en zevkli dallarından biri olan snowboard parallel giant yarışlarına ev sahipliği yapan Erciyes’te ayrıca ünlü grupların konserleri, DJ performansları ve ülkemizin sevilen ünlü simalarının katılımı ile keyifli ve heyecanlı anlar yaşanacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*