BMW 2016 Bisiklet Ailesi

Havaların yavaş yavaş ısınmaya başlayıp iki teker sezonunun açılmasıyla birlikte BMW de bahara merhaba diyerek 2016 model Cruise Bike bisiklet ailesini görücüye çıkardı. Elektrikli, M performans ve Junior gibi farklı versiyonlara kavuşan aile, her zamanki BMW kalitesiyle geliyor.

BMW’nin 2016 bisiklet serisi arasında baz model diyebileceğimiz Cruise Bike, onun elektrikli versiyonuCruise e-Bike, BMW M Performans otomobillerden ilham alan Cruise M Bike ve çocuklara yönelikCruise Bike Junior yer alıyor. Tüm modeller, boyları 160 cm ve 195 cm arasında değişen tüm kullanıcılara uyacak şekilde S, M ve L olmak üzere üç farklı şasi seçeneğine sahip. Tüm modellerin alüminyum şasiye sahip olduğunu da belirtelim.

Öne çıkan modellerden Cruise e-Bike, gücünü Bosch üretimi Performance-Line elektrik motorundan alıyor. 400 Wh gücünde pil ünitesinden destek alan bisiklet pedal yardımıyla 25 km/s hız yapabiliyor. Cruise e-Bike 3.100 euro satış fiyatıyla ailenin en pahalı modeli. Diğer modellerin fiyatlarına bakacak olursak Cruise Bike 995 euro, Cruise M Bike 1.200 euro ve Cruise Bike Junior 450 euro şeklinde listeleniyor.

Berk Toparlak

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*