GEYİK KOŞULARI, 2017 SENESİNDE ADİDAS İLE YENİLENDİ!

Adidas Geyik Koşuları, Belgrad Ormanı’nda, İstanbul’un en önemli patika koşusunu sunuyor.

1485963805_adidas_Geyik_Ko__ular__
2017 yılının ilk koşusu 19 Şubat’ta,Belgrad Ormanı’nda gerçekleşecek.

7 yıldan beri organize edilen ve her koşusuna yaklaşık 1000 kişilik kayıt alan Geyik Koşuları, İstanbul’un en önemli koşu etkinliklerinden biri. Geyik Koşuları ile Belgrad Ormanı’nın sürprizli ve saf kalmayı becermiş parkurunda, saf doğayı deneyimleme imkânı sağlanıyor.

Adidas, bu sene, tüm dünyaya yayılmış olan koşu hareketi Adidas Runners’ı, dünyadaki önemli koşu şehirlerinden biri olan İstanbul’a taşıdı. Bir koşu kulübünden çok daha fazlası olan Adidas Runners İstanbul’un mottosu “Sıkı Koş Sıkı Eğlen,” Geyik Koşuları’nın felsefesi ile birebir örtüşüyor. Adidas Runners  İstanbul herkesi Istanbul’un güzelliklerini keşfetmeye çağırıyor.

2017 yılında Adidas ile yenilenen Geyik Koşuları, kendine has parkuru ve kendine has deneyimi ile saf doğayı deneyimleme imkânı veriyor. Doğa, koşu, zorluk ve keyif deneyimlerini en iyi şekilde yaşatmayı hedefleyen Adidas Geyik Koşuları deneyimlendiğinde, bu dört kavramın nasıl yan yana çok güzel durduğunu ve Geyik Koşuları’nın neden bağımlılık yaptığını anlamak çok kolay.

Adidas Geyik Koşuları’nın parkurları 4K, 14K ve 28K’dan oluşuyor.
Etkinliğin bir parçası olan Bambi Koşuları ise 12 yaş altındaki çocuklara spor ve doğayı sevdirmeyi amaçlıyor.   4 – 6 yaş aralığındaki çocuklar zaman tutmadan, hepsi “birinci”  olarak 200 metre, 7 – 9 yaş aralığındakiler 300 metre ve 10 – 12 yaş aralığındaki çocuklar ise 500 metre koşacak, terleyecek ve kazanacaklar.

Geyik Koşusu’nun her üç katılımcısından biri kadın ve yine her üç katılımcısından biri yeni yeni koşmaya başlıyor. 2013’ten bu yana, kadın katılımcı sayısı artıyor ve koşmaya yeni başlayanların tercih ettiği, 4K parkuru, en büyük ilgiyi kadın koşuculardan görüyor.

2017’de Adidas ile yenilenen Geyik Koşuları’nın ilk koşusu 19 Şubat tarihinde İstanbul Belgrad Ormanı’nda gerçekleşecek.
Kayıtlar için: www.geyikkosulari.com

15 Şubat tarihine kadar,3 farklı Adidas Runners koşusuna katılanlar ise Adidas Geyik Koşuları’nın 4K, 14K ya da 28K parkurlarına, 25 TL indirim ile kayıt oluyor.
Adidas Runners etkinlik takvimi için: www.facebook.com/adidasRunningTR

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*