HILLSIDE, “RUN FOR GREEN” HAREKETİNİ BAŞLATTI

Doğa için harekete geçin! Hillside, geliştirdiği yeni uygulama “Run for Green” ile kullanıcılarını hep birlikte doğa için koşmaya davet ediyor.

 

Hillside, düzenlediği koşu etkinliklerini farklı bir platforma taşıyarak daha çok kişiye ulaştıracak yeni bir uygulama geliştirdi. Bu yeni uygulama Hillside dostları için ağaç dikerek başlayan ve bugüne kadar doğaya armağan edilen 150.000 ağaç projesinin devamı olarak tasarlandı.

 

Run for Green hareketine katılmak için kullanıcıların bu yeni mobil telefon uygulamasını indirerek, koşu programlarını takip etmesi yeterli. Hedeflenen kilometreyi dilerse tüm Hillsider’lar ile belirlenen rotada, dilerse kendi tercih ettiği farklı bir parkurda koşan sporseverler, tamamladıkları her koşuda doğaya ağaç armağan etmiş olacak. Hillside’ın koşucular adına yaptığı bağışları kullanıcılar profillerinden takip edebilecek, kendi koşu performanslarını görmenin yanında tamamladıkları parkur için ne kadar ağaç bağışı yapıldığını her koşu özelinde ve toplam olarak inceleme imkanı yakalayacak.

 

“Run for Green” uygulamasını indirenleri dopdolu bir koşu programı bekliyor
Hillside, Fethiye Kayaköy’ün muhteşem yamaçlarına kurulmuş parkurlarda 6 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşen ilk koşusunda, kullanıcılarını bu yeni uygulama ile tanıştırdı. Etkinliğe katılan ve uygulamayı indiren onlarca Hillside misafiri, Hillside Beach Club’da başlayan bu ilk koşu ile hem keyifli bir gün yaşadı hem de bu önemli hareketin bir parçası oldu.

Şehirdeki koşularına ayda iki kez, pazar günleri gerçekleşecek RUNDAY SUNDAY ve mesai sonrası koşmayı tercih edenler düşünülerek hazırlanan AFTER WORK RUN’lar ile devam edecek Run for Green uygulamasının en heyecan verici koşuları ise FULL MOON RUN etkinlikleri olacak. Her ay dolunayda düzenlenecek koşular, sporseverlere şehri yepyeni bir gözle keşfetme imkanı sağlayacak. Koşu zamanlamaları ve parkur detayları da uygulama üzerinden rahatça incelenebilecek.

Uygulama nasıl çalışıyor?

App Store ve Google Play’den ücretsiz indirilebilen uygulamanın çalışma prensibi oldukça kolay.

Her kullanıcının kendine ait bir profile sahip olduğu uygulamada, gerçekleşecek tüm koşular parkur detayları ile yer alıyor. Sporcular uygulamada yer alan ve sadece belirlenen etkinlik günlerinde aktif hale gelen koşu başlatma fonksiyonu ile seçilen etkinliğe katılmış oluyor.

Koşucular programdan inceleyerek “open run” adı altında yer alan ve her ay tekrarlanan koşulara, belirlenen parkur dışında diledikleri yerde de eş zamanlı koşarak katılabilecek ve Hillside’ın kendileri adına ağaç bağışlayacağı bu iyi hissettiren harekete dahil olma imkanı bulabilecek.

Run for Green Haziran Koşu Programı

4 Haziran Pazar / Sunday Runday

Open Run

Saat: 06.00 – 00.00 – gün boyu

5 Haziran Pazartesi / Run-to-Sun

Yer: Hillside Beach Club

Saat: 07.00 – 09.00

8 Haziran Perşembe / Run-to-Sun

Yer: Hillside Beach Club

Saat: 07.00 – 09.00

9 Haziran Cuma / Full Moon Run

Open Run

Saat: 21.00 – 23.00

14 Haziran Çarşamba / After Work Run

Open Run

Saat: 18.00 – 21.00

18 Haziran Pazar / Sunday Runday

Open Run

Saat: 06.00 – 00.00

21 Haziran Çarşamba / After Work Run

Open Run

Saat: 06.00 – 00.00

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*