UNDER ARMOUR GECE KOŞULARI BAŞLIYOR!

Global performans spor giyim ve aksesuar markası Under Armour, Türkiye’yi Gece Koşuları ile tanıştırıyor. Sporseverlere farklı bir deneyim yaşatacak olan Under Armour Gece Koşuları’nın ilki, 18 Haziran’da Caddebostan’da koşulacak.

Sınırları zorlamak isteyen sporcuların performansını zirveye taşımak hedefiyle ürünler sunan global performans spor giyim markası Under Armour, spor tutkunlarını keyifli bir etkinlikte bir araya getiriyor.

Ulusal ve uluslararası spor organizasyonları düzenleyen Uzunetap’ın iş birliğiyle ve ZUBİZU avantajlarıyla gerçekleşecek olan koşularla, katılımcıların gece koşmanın keyfine varması amaçlanıyor.

Festival gibi bir spor deneyimi

Festival havasında bir spor deneyimi yaşatacak olan Under Armour Gece Koşusu’nun ilki18 Haziran Pazar günü Caddebostan’da yapılacak. Pazar günü saat 19:00 itibariyle başlayacak olan kit teslimi,  keyifli etkinlikler ve çekilişler ile devam edecek.

Akşam saat 22.00’da başlayacak olan yarış, toplam 5 kilometre olacak ve koşucular kapatılan caddede yarışacaklar.

Yarışmayı tamamlayan tüm sporculara başarı madalyası, dereceye giren yarışmacılara ise koşu sonrası düzenlenen törende kupa ve ödül olarak Under Armour’dan sporcu kiti verilecek.

Under Armour Gece Koşuları’ndaZUBİZU, Garmin ve Argos gibi önemli sponsorlar yer alırken, koşuculara sağlık ekibi ve ambulans desteği Acıbadem Mobil tarafından verilecek.

 

 

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*