ADİDAS İSTİNYE PARK MAĞAZASI’NIN AÇILIŞINI ADİDAS RUNNERS ISTANBUL KOŞUCULARI YAPTI

adidas,İstinye Park’taki yeni yerinde açılan mağazasını, koşucular için bir buluşma noktası olarak tanımlıyor.

 

Mağazanın açılışı,“Görev: İstinye 42,195” projesi ile adidas Runners Istanbul koşucuları tarafından yapıldı. adidas Runners Istanbul koşucuları, 42,195 kilometrelik bayrak yarışı boyunca, adidas İstinye Park Mağazası’nın sembolik anahtarını taşıdılar. İstanbul’un sembolik noktalarından geçen rota ile şehri ele geçiren koşucular, sabahın ilk ışıkları ile ulaştıkları bitiş noktasında mağazanın açılışını yaparak, adidas İstinye Park Mağazası’nı sahiplendiler ve mağazayı“koşucular için buluşma noktası” olarak tanımladılar.

Görev: İstinye 42,195

adidas İstinye Park Mağazası, Türkiye’de ilk defa, eşi benzeri görülmemiş bir proje ile açıldı. adidas Runners Istanbul koşucuları, gece yarısından sonra koşmaya başladıkları 42,195 kilometrelik maraton mesafesi boyunca, adidas İstinye Park Mağazası’nın sembolik anahtarını elden ele taşıdılar. Sabahın ilk ışıkları ile vardıkları bitiş noktasında, adidas İstinye Park Mağazası’nın açılışını gerçekleştiren AR üyeleri, böylece mağazaya ilk giren tüketicilerin koşucular olmasını sağladılar.

Bir gece koşusu olan Görev: İstinye 42,195, takımlar ile koşulan bayrak koşusuydu. Gerçek maraton mesafesi olan 42,195 kilometrelik etap, hem önemli adidas Mağazaları’nın, hem de Galata Kulesi, Sultan Ahmet Meydanı, Sirkeci Tren Garı gibi İstanbul’un sembollerinin bulunduğu duraklardan oluşuyordu. #whyirunistanbul sloganı ile koşan adidas Runners koşucuları, hem bir kez daha sokak sokak koşmaya alışık oldukları şehri ele geçirdiler hem de sembolik olarak, İstanbul’un hikâyesini yepyeni koşu buluşma noktasına taşımış oldular. Koşucuların bu özel açılış anıları ve kat ettikleri mesafe de kalıcı olarak mağaza içindeki koşuya özel alanın tasarımında yerini aldı.

Koşucular İçin Buluşma Noktası

adidas İstinye Park Mağazası, koşucuların buluşma noktası olacak özel alanı ile açıldı. Koşuyu yaşam biçimi haline getirmiş herkesin keyifli vakit geçireceği dinamik bir koşu buluşma noktasına sahip mağazanın bu koşu alanı, mağazanın açılışını yapan adidas Runners koşucuları tarafından sahiplenildi.

Topluluk üyeleri bu alanda, keyifli vakit geçirebilecek, koşularının ve diğer AR etkinliklerinin fotoğraflarını biriktirip, sergileyebilecek, mesaj panoları üzerinden birbirleriyle haberleşip, adidas Runners Istanbul aktivite takvimini takip edebilecekler. Alanda aynı zamandaadidas koşu kategorisinin yepyeni teknolojisi Run Geniede bulunuyor. Run Genie, ayak basış şekillerine göre analiz yapılmasını ve böylece tüketiciye en uygun ayakkabının tavsiye edilmesini sağlayan bir adidas teknolojisi. Koşu ayakkabılarının tamamen kişiye özel olarak seçilmesinin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan adidas, her bireyin basış şeklinin ve ayak yapısının farklı olduğunu tüketicilere anlatmayı hedefliyor. 1 dakikadan az bir süre içinde, koşu bandı üzerinde tamamlanan analiz, tamamen ücretsiz. Tüketicinin, Run Genie analizine, günlük hayatta kullandığı spor ayakkabıları ile katılması yeterli. Doğru ayakkabı seçimi ile koşucuların rahat etmelerini ve performanslarını yükseltmelerine yardımcı olan Run Genie, adidas İstinye Park Mağazası ziyaretçilerini bekliyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*