“ULTRA KİTAP”IN YAZARI AYKUT ÇELİKBAŞ OKURLARIYLA BULUŞUYOR

Türkiye’nin en deneyimli uzun mesafe koşucularından, Salomon Türkiye takım sporcusu Aykut Çelikbaş,birçok zorlu yarışta edindiği deneyimlerden yola çıkarak kaleme aldığı “Ultra Kitap” için imza günü düzenleyecek.

16 Ağustos’ta SPX’in Levent’teki Mega Mağazası’nda düzenlenecek imza gününe özel SLAB markalı ürünlerde %30 indirim uygulanacak.

Dünya çapında birçok zorlu ve tanınmış maratonu başarıyla bitiren deneyimli uzun mesafe koşucusu Aykut Çelikbaş, “Ultra Kitap” adlı ilk kitabının imza gününde okurlarıyla buluşacak. 16 Ağustos’ta, 18.00 – 20.00 saatleri arasında SPX’in Levent’teki Mega Mağazası’nda düzenlenecek imza gününde sporseverleri bir de sürpriz bekliyor olacak. İmza gününe katılacak sporseverler, SPX tarafından SLAB ürünlerinde uygulanacak %30 indirimden yararlanabilecekler.

Dünyanın en zorlu ve prestijli yol ultra maratonu olarak anılan 246 km’lik Spartathlon yarışına davet edilen ilk ve tek Türk olan Aykut Çelikbaş, tüm deneyimlerine “Ultra Kitap”ta yer verdi. Bir ultramaratona hazırlanmak için A’dan Z’ye tüm bilgileri bir araya toplayan “Ultra Kitap”, her seviyeden koşucunun ilgi ve keyifle okuyacağı bir kılavuz olma hedefliyle yazıldı. Kitapta, uzun mesafeli bir koşu yarışına hazırlanmak için gerekli fiziksel ve zihinsel antrenman tekniklerinden doğru malzeme seçimine, çevre şartlarından yarıştaki problemlere kadar tüm sorulara cevap bulmak mümkün.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*