SPOR VE AKTİF YAŞAM FUARI SPOR TUTKUNLARINI TÜYAP’TA SPOR YAPMAYA DAVET EDİYOR

14-17 Eylül tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece -İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, en güncel spor trendlerini eğlenceli etkinlikler, söyleşiler ve bilgilendirme toplantıları sayesinde İstanbullularla buluşturacak.

Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, ilk günden itibaren katılımcıların hem spor yapmalarını hem de dans etmelerini sağlayacak. Zumba Party, Zumba Mega Master Class, Zumba Turkish Delight, Aero Dance, Latin Aerobik ve Step gibi etkinlikler sırasında sporseverler dans ve müziğin sporla buluşmasını takip edebilecek, dilerlerse kendileri de bu gösterilerin bir parçası olacaklar. 

Dört gün sürecek Spor ve Aktif Yaşam Fuarı boyunca katılımcıları bilgilendirici etkinlikler de bekliyor olacak.

Ayşegül Gezikol ve Egzersiz Danışmanlar Platformu’nun (EGDAP) gerçekleştireceği Kilo Vermede Doğru Bilinen Yanlışlar, 21. Yüzyıl Core Training, Ölçüm mü? Gözlem mi, Me Map – Yeni Nesil Fitness Yazılımı gibi etkinliklerde Fitness branşının tüm detayları katılımcılarla paylaşılacak.

Yazar, Eğitmen ve Mentor Prof. Dr. Turgay Biçer’in eğitmenliğini yapacağı “Başarı Psikolojisi” etkinliğinde ise sporcuların elde ettikleri başarıların ardından psikolojik olarak kendilerini nasıl yönetmeleri gerektiği spor tutkunları ile paylaşılacak.

Eğitim, Yönetim ve Gelişim Koçu Cengiz Üzün de “Balsamikli Çileğin Gerginliği – Stres ve Nefes” ve “Atın Üzerinizdeki Şu Tutkalı – Özgüven” başlıklı eğitimleriyle katılımcıların bakış açılarını değiştirecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*