Bozcaada’nın güzeli Pakize ile sokak hayvanları için!

Türkiye’nin en güzel doğal koşu parkurlarından birine ev sahipliği yapan Bozcaada Yarı Maratonu, bu yıl adidas ana sponsorluğunda ve Bozcaada Belediyesi işbirliğiyle gerçekleştiriliyor. Dünyanın en güzel adalarından biri olan Bozcaada, Yarı Maraton ve 10K koşusunda gerçekleştirdiği aktivitelerle de herkesi sürdürülebilir bir çevreye ve birlikte yaşadığımız canlılara saygıya davet ediyor.

Pakize ve dostlarıyla birlikte barınağa destek

Bu amaçla adidas Bozcaada Yarı Maratonu’nda düzenlenen kısa bir parkurda da Bozcaada’nın meşhur güzel köpeği Pakize’nin önderliğinde diğer dostların da katılımıyla birlikte sokak hayvanları için koşulacak. Katılımcıların adidas Bozcaada Yarı Maratonu’na katılabilmek için ödedikleri kayıt paralarının bir kısmı da Bozcaada’daki hayvan barınağına aktarılacak.

adidas’ın koşuyu yeniden tanımladığı yarı maraton, sosyal medya hesaplarından #RecodeRunning ve #adidasbozcaadayarımaratonu etiketiyle paylaşılıyor. adidas, “recode” temasıyla koşuculardan ilham alarak tasarladığı Ultraboost 19 için hazırladığı ‘Recode Running’ kampanyasını da vurguluyor. 18 Mayıs’taki bu heyecana ortak olmak isteyenler koşu için kayıtlarını https://bozcaadayarimaratonu.com adresinden yapabiliyorlar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*