Salomon-How to Trail Run ile Patikalara!

Salomon How to Trail Run ekibi Aydos Ormanı’nda.

Salomon Türkiye ekibi, 2017 yılından bu yana sürdürdüğü How to Trail Run doğa koşuları projesinin yeni sezonuna başladı. Şehrin stresinden uzaklaşıp doğa içinde koşu antrenmanı yapmak, bilinçli amatör ya da ileri düzey patika koşucucu olmak isteyenler How to Trail Run koşularına katılıyor. İlk koşu antrenmanını geçtiğimiz hafta sonu düzenleyen Salomon’un bu haftasonunda ki durağı ise Belgrad Ormanı olacak.

Dünyaca ünlü doğa sponları markası Salomon, How to Trail Run projesi kapsamında İstanbul’da Aydos Ormanı, Belgrad Ormanı, Polonezköy Tabiat Parkı ve Büyükada’da doğal güzellikleriyle bilinen lokasyonlarda koşu antrenmanları düzenliyor. Yeni sezonda Başıbüyük Ormanı ve Validebağ Korusu da patika koşularına dahil edildi. Sezonun ikinci koşu antrenmanı 15 Eylül 2019 saat 08:00’de Belgrad Ormanı’nda düzenlenecek.

Bilinçli patika koşucuları yetiştiriyor

Proje kapsamında bugüne değin 40’dan fazla patika koşusu yapıldı. Etkinlikler ortalama olarak 70–80 kişilik büyüklükte gruplarla yapılıyor. Şehrin kaotik ve stresli ortamından uzaklaşmak isteyenleri doğaya çekmek için gerçekleştirilen How to Trail Run projesi, katılımcıları amatör ya da ileri düzey olsun patika koşusuna teşvik etmek, bilgilendirmek, doğada sporu sevdirmek ve bilinçli koşucular yetiştirmek amacıyla düzenleniyor. Doğa ve spor tutkunları etkinliklerin detaylarını @salomontr ve @salomonrunningtr hesaplarından takip edebilirler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*